Ota yhteyttä

Olipa kyseessä sitten rukouspyyntö, kiitosaihe, tai kiinnostus Aglown toimintaa kohtaan, otathan rohkeasti yhteyttä!

Viestin lähettäminen onnistui!

Aglow Finland

Kansallinen Hallitus

Merja Lyytikkä

puheenjohtaja

merja.lyytikka@seutuposti.fi

050 324 8226

 

Saila Lehto

rukoustyönjohtaja
sailalehto1@gmail.com
040-5135508

 

Ritva Kuosmanen

rahastonhoitaja

Ritva.kuosmanen@luukku.com

0407195660

 

Hannele Lahtinen

sihteeri

aglow.hl@hotmail.com
050-5188233

 

 

 

Odetta Lee-Simmons

projektijohtaja

odettalee@gmail.com

045 1315770

 

Maija Hangisto

käännöstyönjohtaja

maija.hangisto@gmail.com

02-2359353  044 0122336

 

Aglow yhdistykset

 

Keski-Uusimaa Aglow ry

Kaija Telaranta

kaija.telaranta@kolumbus.fi

 

Aglow Vaasa ry

Tuula Ketelä

aglow.vaasa@gmail.com

 

Aglow Turku ry

Maarit Lang

lang.maarit@gmail.com 

 

Aglow Rauma ry

Aino Mäkikyrö

ainojamikko@icloud.com

 

 

Aglow kynttiläryhmät

 

Forssa

Susanna Peltonen

susanna.peltonen@nic.fi

 

Hanko

Outi McDonald

outi.mcdonald@fimnet.fi

 

Härmänmaa

Soile Koivula

soile.koivula56@gmail.com

 

Kuopio

Kati Stranden

kati.stranden@hotmail.com

 

Kouvola

Eijariitta Hurri eijariitta.hurri@gmail.com 

 

Loviisa

Mirja Tuominen

mirja.loviisa@hotmail.fi

Naantali

Hilkka Ahlström

hilkka04@gmail.com

 

Otavan saari (Merimasku)

Anne Isometsä

anne.isometsa@hotmail.com

 

Pöytyä

Irene Taponen

irene.taponen@netti.fi

 

 

Seinäjoki

Elsa Vainio

aglow.sjk@gmail.com

 

Somero

Maija Heinonen

maija.matti.heinonen@gmail.com

 

Lapua

Tuula Jaatinen

tuula.jaatinen@netikka.fi